Databáze map » 0000-00-00 » » ... více

Přeji dobrý večer, právě je: 18.10.18 - 22:04                          Nejste přihlášen » Nová registrace » Přihlásit seDiskuzní fórum - World of Warcraft - Server

sNoki awatárek autora příspěvku
stixii@centrum.cz
Příspěvků: 3
Hodnost: newbie

2011-11-02 18:40:02

Dobrý den,

touhle formou bych chtěl najít budoucí tým a hráče pro budoucí projekt [b]iNseptia[/b]který bude provozovat herní server World of Warcraft. Nebudeme vám prozrazovat všechny informace aby jste se měli na co těšit, ale budu se snažit vám poskytnout co nejvíc informací abychom vás zaujali. Jak už jsem zmiňoval projekt se bude zaměřovat jenom na herní server World of Warcraft a to datadisku [b]The Burning Crusade[/b].

Předpokládám že jsme vás moc nepotěšily protože mnoho lidi již přešli na datadisk [b]Wrath of the Lich King[/b] či dokonce na [b]Cataclysm[/b]. Ale za to se budeme lišit od jiných serveru tím že se budeme snažit vám zajistit stabilní zázemí, aby jste si mohli na plno vychutnávat s kamarády příběh World of Warcraft. Ne jen že se budeme starat o zázemí pro vás ale i také vám zajistíme kvalitní hru tím že u nás nebudou platit žádné výhody získávaní věcích pro své postavy reálnými penězi.

Teď přejdu rovnou k věci proč vám píšu, [b]hledáme[/b] kvalitní lidi do týmu kteří mají nějaké zkušenosti či praxi. Jestli se najde takový člověk který by rád pomohl tak budeme rádi že se ozvěte na tenhle e-mail [mail]nabor@inseptia.com[/mail].

[b]Informace o serveru:[/b]

[b]Jméno serveru:[/b] iNseptia
[b]E-Mail pro nábor lidi:[/b] [mail]nabor@inseptia.com[/mail]
[b]Facebook:[/b] [url] [b]Emulátor:[/b] Trinity Core
[b]Požadovaná verze klienta:[/b] 2.4.3
[b]Místo:[/b] Česká republika/Slovensko
[b]Rate:[/b] Blizzlike

Doufám že jsem vás zaujal a stanete se našima fanoušky na facebooku.

1
Napsat příspěvek