Databáze replayů » 2011-08-10 » 1(scourge) vs. 2(scourge) » kdo je tady dobrej!! ... více

Přeji příjemné časné ranní hodiny, právě je: 26.06.19 - 02:35                          Nejste přihlášen » Nová registrace » Přihlásit seLidé - shrnutí

Shrnutí Statistiky jednotek Statistiky budov Vývojový pavouk Základy Pokročilé Smíšené Pokoření lidí


Úvod
Vznešení lidští válečníci užívají jak silnou armádu, tak mocnou magii při obraně jejich zářících království.
Rytíři i kouzelníci bojují na bitevním poli bok po boku proti těm, kteří by ohrožovali svatost a mír Aliance. Přestože se Aliance rozpadla, stateční občané Azerothu a Lordaeronu zase jednou pozvedli zbraně proti nepřátelům lidstva.


Rasová příslušnost

Lidská Aliance je spojením Lidí, Elfů a Trpaslíků. Jsou nejuniverzálnější armádou ve Warcraftu 3, s dobrými pozemními a leteckými jednotkami, výbornými obléhacími schopnostmi a mocnými čaroději.

Výhody
 • Sedlácká milice
  Dělníci Lidské Aliance mohou být přeměneni na milici, když nastane potřeba. Sedláky můžete přeměňovat buď jednotlivě, kliknutím na ikonku "Povolat do zbraně", která je umístěna na příkazovém panelu každého sedláka. nebo hromadně zazvoněním na zvon ve Vaší radnici.Sedláci poté poběží do radnice, kde si oblečou brnění a popadnou sekery, aby bojovali proti vetřelcům. Po určité době se milice vrátí zpět do podoby sedláka, nebo jí můžete předčasně odvolat kliknutím na ikonku "Zpět do práce" na Vaší radnici.
 • Zrychlené stavění
  Lidé mohou urychlit konstrukci stavby přikázáním dalším sedlákům aby se připojili ke stavbě. Když je budova stavěna, každý další sedlák přiřazený ke stavbě Vás může ujistit, že úkol bude dokončen mnohem rychleji.
 • Solidní kostrukce
  Lidé mohou vylepšit "brnění" a odolnost svých staveb vylepšením zdiva v Pile. Každé vylepšení poskytuje zesílené brnění a více hit-pointů všem Aliančním budovám.
 • Vylepšené získávání dřeva
  Dvě vylepšení mohou být vyzkoumána v Pile pro zlepšení přenášení dřeva Lidské Aliance. Každý další up-grade zvyšují množství dřeva, které pojmou sedláci, kteří těží dřevo.
 • Lidé jsou pány neviditelnosti
 • Lidé mohou obživit jejich padlé vojenské jednotky
 • Lidské obranné schopnosti jsou velice účinné proti jedntokám útočícím z dálky
 • Lidé mají nejlepší věže při plném vylepšení
 • Lidé se mohou teleportovat s Arcimágem úrovně 6