WarNews » 2019-03-30 » » ... více

Přeji příjemné časné ranní hodiny, právě je: 26.06.19 - 02:15                          Nejste přihlášen » Nová registrace » Přihlásit seOrkové - shrnutí

Shrnutí Statistiky jednotek Statistiky budov Vývojový pavouk Základy Pokročilé Smíšené Pokoření orků

Úvod
Orkové, kteří kdysy zcivilizovali šamanistickou společnost Draenoru, byli ovlivněni chaotickou magií Plamenné legie a zformovali se do nenasytné a nezastavitelné Hordy. Přitaženi do světa Azerothu přes velkou bránu, Horda byla vnamipulována do válka proti lidským národům Azerothu a Lordaeronu. Doufajíc, že Horda si podmaní smrtelné armády Azerothu, Plamenná Legie se připravila na konečnou invazi do nic netušícího světa.

Nyní, pod prorockým vedením Thralla, Orkové se zbavili démonických vlivů a stojí připraveni na boj proti odporné legii s odvahou a ctí. Používáním starověkých, šamanistických kouzel jejich znovuobjevené kultury, mocní válečníci Hordy se nezastaví před ničím, aby se již nikdy nestali něčími loutkami.


Rasová příslušnost

Horda vlastní nejsilnější pozemní jednotky ve hře. Orksá Horda má skromné schopnosti vzdušných a ze vzdálenosti útočících jednotek, ale jejich opravdová síla je v hrubé síle a surové melee síle. Dokonce i kouzla jejich zaříkávačů jsou upravena tak, aby podporovala jednotky v první linii.

Výhody

  • Ostnaté barikády
    Stavby Orkské Hordy mohou být vyzbrojeny ostny, které zraňují všechny nepřátelské melee jednotky, které na danou budovu útočí. Je několik up-gradů, každé vylepšení způsobí, že ostny způsobují více škody. Ostnaté batikády se vyzkoumvávají ve Válečném mlýně.

  • Plenění
    Jisté orkské jednotky mohou být vylepšeny, aby při útoku na nepřátelské budovy získávali zlato a dřevo. Těmito jednotkami jsou Peóni, Jezdci a Žumpové

  • Ochranné nory
    Orkskou zásobárnou jídla jsou Orkské nory. Avšak jsou využitelné také jaki obranné stavby. Když je naplníte Peóny (každá nora pojme 4), poskytne Vám to obranu proti pozemním a vzdušným jednotkám pomocí vystřelovaných šípů.

  • Orkští jezdci jsou vemi dobří na demolici budov