WarNews » 2019-03-30 » » ... více

Přeji příjemné časné ranní hodiny, právě je: 26.06.19 - 01:43                          Nejste přihlášen » Nová registrace » Přihlásit seNemrtví - shrnutí

Shrnutí Statistiky jednotek Statistiky budov Vývojový pavouk Základy Pokročilé Smíšené Pokoření nemrtvých


Úvod
Nemrtvá armáda nahánějící strach, nazývaná pohroma, se skládá z tísíců chodících mrtvol, duchů oddělených od těl, prokletých smrtelných mužů a zrádných mimo-dimenzionálních objektů. Pohroma byla vytvořena Plamennou legií pro samtoný účel rozsévání teroru a násilí po celém světě v očekávání neodvratné invaze Legie. Nemrtví jsou vedeni Ner´zhulem, králem Lichů, který panuje nad ledovou říší Northrendu z jeho zmrzlého trůnu. Ner´zhul velí strašné nemrtvé pohromě, kterou posílá na jih do lidkých krajů. Jak pohroma zasahuje jižněji, každným dnem se stává obětí Ner´zhulovy myslové kontrole a život vysávající chorbě více a více lidí. Tímto způsobem rozšířil Ner´zhul již tak dost rozsáhlé řady Pohromy. Nemrtví nasazují zlá kouzla a elementární síly studeného severu proti svým nepřátelům.


Rasová příslušnost
Nemrtvá Pohroma je dobře vyváženou skupinou, která pokrývá odolné pozemní jednotky a silné vzdušné jednotky. Jejich kouzelníci vlastní široký výběr mocných kouzel, včetně obávané schopnosti obživit jak padlé spojence a tak i nepřátele a naverbovat je do armáda chodící smrti. Tímto mohou mít nemrtví mnohem početnější armády, než kterákoliv jiná rasa ve Warcraftu 3.

Výhody
  • Vyvolatelné budovy
    Nemrtví nestavějí budovy, místo toho je vyvolávají. Když je Akolyta požádán pro stavění budovy, začne uplatňovat vyvolávací zaříkadlo a budova se postupně objevuje. Během tohoto času se může Akolyta vrátit ke svým povinnostem, protože již k probíhající stavbě není zapotřebí. Nemrtví mohou také budovy zrušit a získat z nich určité procento surovin, které byli původně použity.
  • Mrtvoly
    Ke zlatu a dřevu, Nemrtvá Pohroma sklízí mrtvoly jako terciární zdroj. Mrtvoly nejsou používány pro výrobu jednotek, či stavění budov, ale místo toho pomáhají jako zdroj pro různé schopnosti nemrtvích. Nekromancer používá mrtvoly na výrobu kostlivců-válečníků, zatímco Ghúl a Abomination konzumují mrtvoly pro urychlené získávání zdraví. Mrtvoly časem mizí, ale nemrtví je mohou uchovávat a vytvářet je v jejich Povozu těl, kde se nerozkládají a pokud nastane potřeba, mohou být vyloženy.